Izjava o dostopnosti

Dostopnost
Ta izjava se nanaša na Osnovno šolo 18. decembra Mojstrana. V skladu z Zakonom o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij (v nadaljevanju: ZDSMA) želimo spletno stran približati najširšemu krogu uporabnikom.

Izjava o dostopnosti
Ta izjava o dostopnosti se nanaša na spletišče www.os-mojstrana.si

Zakon o dostopnosti spletišč mobilnih aplikacij (v nadaljevanju: ZDSMA) osnovne šole zavezuje glede vsebine spletišč in mobilnih aplikacij, ki se nanašajo na osnovne informacije o zavodu, informacije o vpisnem postopku in druge upravne informacije, kot so na primer šolski koledar in urniki. Upravne informacije vseh slovenskih osnovnih šol zbrane in objavljene na spletnem mestu resornega ministrstva: www.gov.si/teme/o-osnovni-soli
Za zagotavljanje zahtev glede dostopnosti, ki nam jo nalaga zakonodaja, smo na spletišču zagotovili možnost, da uporabniki lahko:
• spremenijo pisavo,
• povečajo velikost besedil,
• spremenijo kontrast barv na spletišču,
• ustavijo premike in uredijo besedilo,
• nastavijo da so vse povezave podčrtane.

Stopnja skladnosti
Spletišče www.os-mojstrana.si je delno skladno z ZDSMA zaradi spodaj navedenih izjav.

Nedostopna vsebina
Primeri nedostopnih vsebin so:
• skenirani dokumenti v PDF obliki zapisa,
• slike so zaščitene z geslom

Priprava izjave o dostopnosti
• Ta izjava je bila pripravljena 11. 11. 2023 na podlagi samoocene.
• Izjava je bila nazadnje pregledana istega dne.

Povratne in kontaktne informacije
Obvestilo o morebitnih primerih neskladnosti objav z določili Zakona o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij in zahteve po posredovanju informacij v dostopni obliki lahko pošljete po navadni ali elektronski pošti na naslov:

OSNOVNA ŠOLA 16. DECEMBRA

Ulica Alojza Rabiča 7

4281 Mojstrana

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: