DOGODKI

V četrtek, 9. 5. 2024, so imeli učenci 1., 2. in 3. razreda naravoslovni dan. Izvedli smo ga v sodelovanju z zaposlenimi v Triglavskem narodnem parku.

Učenci so si v šoli ogledali zgodbo o divjem petelinu ter izvedeli veliko o njegovih navadah. Spoznali so tudi druge živali in rastline, ki jih lahko opazimo v Triglavskem narodnem parku. Na koncu si je vsak učenei zdelal tudi svojega divjega petelina. Naravovarstveni nadzornik nas je nato popeljal tudi do same meje TNP, kjer nam je park tudi predstavil. Opisal nam je njegovo delo ter nam razkazal pripomočke. Izvedeli smo veliko novega ter ponovili tisto, kar že vemo. Preživeli smo lep dan v naravi ter se tudi veliko naučili. Lepo pa se zahvaljujemo tudi obema gostoma.

Ostali dogodki

Pomembne povezave

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: