DOGODKI

V četrtek 25. 4 je na Osnovno šolo Mojstrana pritekla mednarodna skupina tekačev, katera je nosila plemenico, ki simbolizira skupno iskanje miru.

Več kot miljarda ljudi je držala plemenico v rokah in se pridružila željam za mir, vključno z našimi učenci. Po kratki predstavitvi tekačev in odpeti pesmi Teka miru je sledil kulturni program učencev OŠ Mojstrana. Tekače smo naučili tudi slovensko pesmico, Mi se imamo radi, katero smo skupaj odpeli. Skupaj smo odtekli tudi nekaj krogov in s papirnatimi letali v svet poslali sporočila o miru, prijateljstvu in harmoniji.

Danes tu smo se mi zbrali,
da bi vam podporo dali.
Teči res ne maramo vsi,
zato navijali bomo za tri.

Vaše sporočilo naj se sliši,
Da spet mir bo v vsaki hiši.
Vsaka  posebnost nas ljudi,
naš svet popestri,
zato spoštuj vse ljudi,
da mir hitreje na svet prihiti.

Ostali dogodki

Pomembne povezave

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: