DOGODKI

V ponedeljek, 22. 4. 2024, smo se z učenci 7. razreda odpravili v Fieso, kjer smo preživeli lep in poučen teden.

Bivali smo v CŠOD-ju Breženka, kjer smo imeli različne aktivnosti. Spoznali smo naravne značilnosti okolice, raziskovali živa bitja in življenje v morju, se učili o sredozemskem rastju in značilni prehrani na tem območju. Učenci so sami pripravili in poskusili školjke.

Ogledali smo si staro mestno jedro v Piranu in akvarij. Sprehodili smo se tudi skozi druge obmorske kraje – Strunjan in Portorož. Zadnji večer smo zaključili s plesom in zabavo. V petek pred odhodom proti Mojstrani smo se zapeljali z ladjico po slovenski obali in si ogledali vrt kaktusov v Seči.

Okoli 13. ure smo se odpravili nazaj proti Mojstrani.

Za nami je čudovit teden, poln dogodivščin in novih poznanstev!

Učiteljici Andreja Kero in Karmen Gregorič

»Bilo je zanimivo, poučno in zabavno. Veliko smo se naučili ter se zabavali. Imeli smo veliko aktivnosti in nalog, bili smo izmučeni ampak teden je bil zanimiv.«

Lara Struna, Zala Čufer, Lucija Berce in Tia Baloh Robič, 7. razred

» Bilo je lepo, čeprav je bilo slabo vreme.«

Alja Luks Šuvak, 7. razred

Ostali dogodki

Pomembne povezave

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: