DOGODKI

Učenci in učiteljice 1. in 2. razreda OŠ 16. decembra Mojstrana smo se ob dnevu žena odpravili na vas.

Učenci in učiteljice 1. in 2. razreda OŠ 16. decembra Mojstrana smo se ob dnevu žena odpravili na vas. Dekletom in ženam smo na vasi polepšali njihov praznik z rožicami, ki smo jih izdelali sami. Potrkali smo tudi na vrata gospe, ki živi sama. Zelo nas je bila vesela in zahvalila se nam je z besedami: “Ne morem povedati, kako ste mi polepšali dan in ga napolnili z energijo. Lepo je dobiti tako pozornost, ko ostaneš doma sam in ne moreš več nikamor iti.”

Pogosteje si poglejmo v oči, se nasmehnimo drug drugemu. Malenkosti imajo neverjetno moč.

Ostali dogodki

Pomembne povezave

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: