DOGODKI

V soboto, 9. marca je na Akademiji za glasbo v Ljubljani potekalo državno tekmovanje Glasbena olimpijada. Med 54 tekmovalci je bila tudi naša učenka - osmošolka Katjuša Bundalo.

Tekmovanje je potekalo cel dan, saj so mladi glasbeniki svoje znanje in glasbeni talent pokazati kar na štirih različnih področjih. Najprej so odpisali pisni preizkus, kjer so pokazali svoje znanje glasbene teorije in splošne glasbene razgledanosti, nato je sledilo petje pesmi in izvedba a vista vaj. Na koncu pa je sledil koncert, kjer so vsi tekmovalci predstavili svoje avtorske skladbe.

Seštevek točk je na koncu pokazal, da je Katjuša osvojila SREBRNO priznanje.

Katjuši vse čestitke!

mentorica Petra Čebulj Zajc

Ostali dogodki

Pomembne povezave

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: