DOGODKI

1. oktobra smo obeležili Mednarodni dan starejših, med 2. in 8. oktobrom pa poteka Teden otroka.

1. oktobra smo obeležili Mednarodni dan starejših, med 2. in 8. oktobrom pa poteka Teden otroka.

Učenci in učenke 1. in 2. razreda smo skupaj z učiteljicami to dvoje združili ter povabili na skupni pohod babice in dedke ter starejše krajane. V četrtek, 5. oktobra, smo se zbrali na Trgu olimpijcev in se skupaj podali do jezera Kreda v Mojstrani. Tam smo se posladkali z doma pripravljenimi dobrotami, ki so jih otroci pripravili skupaj z babicami in dedki. Vrnili smo se do Trga olimpijcev, kjer so mlajši dobili še nekaj »zatojev« na njihove »zakaje«, saj je tema letošnjega Tedna otroka RADOVEDNOST, vsi pa vemo, da so starejši zakladnica znaj. Sledil je še prijeten klepet, sladki grižljaji in skupna slika, s katero smo zaključili naše druženje. Preživeli smo prijetno, sončno dopoldne, ki nam bo še dolgo grelo srce. Vsem sodelujočim pa se tudi res lepo zahvaljujemo za družbo in vse pripravljene dobrote.

Ostali dogodki

Pomembne povezave

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: