DOGODKI

KONČNI IZLET DEVETOŠOLCEV V četrtek, 25. 5. 2023, smo se z učenci 9. razreda odpravili na dvodnevni izlet v Benetke in Gardaland.

V četrtek, 25. 5. 2023, smo se z učenci 9. razreda odpravili na dvodnevni izlet v Benetke in Gardaland. Končni izlet smo začeli v zgodnjih jutranjih urah. Po nekaj urah vožnje smo se z ladjico odpeljali proti prvemu postanku. Ogledali smo si otok Burano, na katerem stojijo čudovite pisane ribiške stavbe. Pot smo nadaljevali proti manjšemu otoku Murano, kjer smo si ogledali potek izdelave znanega muranskega stekla. Nazadnje smo si ogledali slavno mesto na vodi, Benetke.
Po koncu ogleda Benetk smo se odpravili nazaj na ladjico in kasneje v okolico Verone, kjer smo prenočili. Petek je bil namenjen adrenalinu, zabavi, domišljiji in druženju. Obiskali smo zelo znan zabaviščni park Gardaland.
Polni vtisov, novih dogodivščin in spominov smo se vrnili proti Mojstrani.

Ostali dogodki

Pomembne povezave

Dostopnost za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti
Scroll to Top
Spodaj si lahko ogledate
aktualni jedilnik:
Na voljo pa je tudi
jedilnik za naslednji teden: