OBVESTILA

Na prvi šolski dan v novem šolskem letu v ponedeljek, 2. 9. 2024, se bo pouk začel po naslednjem razporedu:

na prvi šolski dan v novem šolskem letu, in sicer v ponedeljek, 2. 9. 2024, se bo pouk začel po naslednjem razporedu:

• Učenci 1. razreda ob 10. uri, skupaj s starši.

• Učenci od 2. do 9. razreda začnejo s poukom ob 8.15. V šolski torbi naj prinesejo šolske potrebščine glede na urnik, ki bo objavljen na spletni strani (30. 8. 2024). S seboj naj prinesejo tudi copate in beležko.

• S poukom bomo končali po 4. šolski uri, torej ob 11.55.

• Kombi bo zjutraj vozil po lanskoletnem razporedu, po pouku pa bo prva vožnja ob 12.00 (Dovje, Belca).
    Na prvi šolski dan jutranjega varstva za učence razredne stopnje ne bo, organizirano bo podaljšano bivanje (prijava razredniku) in kosilo (predhodna prijava v aplikaciji Moja malica).

Veselimo se ponovnega srečanja in komaj čakamo, da bodo šolske klopi zasedli naši/vaši otroci.

Darja Pikon, ravnateljica

Ostala obvestila