Vabimo vas na predavanje z naslovom "Vzgoja otroka in mladostnika v današnjem času".

Predavanje Damjane Šmid

Spoštovani starši, veseli nas, da vam lahko sporočimo, da bo v okviru programa organizirano predavanje z naslovom “Vzgoja otroka in mladostnika v današnjem času”, ki ga bo izvedla priznana strokovnjakinja na področju vzgoje, ga. Damjana Šmid.

Predavanje bo potekalo v avli naše šole
dne 7. marca 2024, s pričetkom ob 18. uri in zaključkom ob 19.30 uri.

Vabljeni k udeležbi, kjer bomo skupaj razpravljali o aktualnih izzivih vzgoje in pomembnosti vzpostavljanja zdravih odnosov med starši in otroki.

Gospa Damjana Šmid je profesorica socialne pedagogike, delovna terapevtka, svetovalka, multiplikatorka za izobraževanje otrok s posebnimi potrebami, NLP Praktik, z opravljenim certifikatom iz realitetne terapije (William Glasser Institute).

Več o njej in njenem delu, si lahko pogledate na NJENI  spletni strani.

Ostala obvestila